Avokatët e Sali Berishës kanë mbërritur në GJKKO pak minuta më parë për seancën ndaj ish kryeministrit. Seanca për masën e sigurisë ndaj Berishës u shty për këtë të mërkurë në orën 11:00 pasi avokatët kërkuan kohë të njihen me aktet dhe provat.

vijon…