Marina e Britanisë së Madhe ka nisur një hetim të gjerë pasi një marinare e dytë ka filmuar video të palejuara me përmbajtje pornografike brenda një nëndetësje bërthamore.

Krerët e Marinës po kërkojnë për identifikimin e gruas së “panjohur” për videot që ajo ka shpërndarë në faqen e internetit për të rritur “Only Fans”.

Kjo ngjarje vjen pasi togerja e Marinës Mbretërore “Claire Jenkins” 29 vjeç, e cila përdorte emrin Cally Taylor, u kap duke filmuar disa filma me “me pullë të kuqe” brenda nëndetëses bërthamore Faslane HQ.

Previous articlePolicia e Elbasanit arreston pronarin e një servisi! Ja për çfarë akuzohet
Next articleKonfirmohen pozitiv me Covid-19, 4 mësues dhe 3 nxënës në Elbasan