Aktorja Monika Lubonja është shumë aktive në rrjetet sociale dhe së fundmi ka treguar në InstaStory se është në kërkim të mashkullit ideal.

Sipas Monikës ai duhet të plotësojë tre kritete kryesore, të jetë i arsyeshëm, i sjellshëm dhe miliarder.

“Do të doja një burrë të sjellshëm e të arsyeshëm. Nuk është se po kërkoj shumë nga një miliarder.”, shkruhet në postimin e ndarë nga aktorja.

Previous articleKëtë nuk e keni ditur! Pse hapja e gojës është ngjitëse
Next articleChampions, formacionet zyrtare/ Bayern “përplaset” me United, Inter me Asllanin nga minuta e parë, Arsenal dhe Napoli gati për kundërshtarët