Prej disa ditësh Mozzik dhe Hanna ndodhen në Dubai dhe nuk kanë munguar postimet në rrjetet sociale.

Të dy veshur me të bardha, babë e bijë janë shumë të buzëqeshur teksa bëjnë foto. Ndoshta është Loredana ajo që po i bën të qeshin pas aparatit ose celularit?!
Para disa ditësh këngëtari postoi një foto me vajzën në të njëjtin vend ku pozon dhe Loredena, në foton që postoi në faqen e saj në Instagram. Me shumë mundësi çigti është bashkë dhe po kalon disa ditë pushimesh si familje.
Megjithatë, fansat kanë vënë re një ngjashmëri të madhe të Moziil me Hannën. “Copy-paste” komentojnë ndjekësit.

Top Channel

Previous articleMozzik dhe Elvana Gjata në një bashkëpunim?
Next articleLajmi i fundit /Shperthen bombula në Elbasan