Një aksident automobilistik është shënuar mesditën e sotme në dalje të qytetit të Librazhdit.

Drejtuesi i mjetit, i identifikuar si Shyqyri Hoxha,  ka humbur kontrollin e makinës dhe për pasojë është përmbysur makina.

Mësohet se drejtuesi i mjetit nuk është lënduar, sakaq ambulanca ka mbërritur në vendngjarje.

Ende nuk dihen rrethanat e aksidentit.