Ashtu siç pritej dhe siç ishte thënë gjatë orëve të pasdites, tifozët shqiptarë kanë shpalosur në “Air Albania” flamurin gjigand të Shqipërisë.

Impianti i njohur është i mbushur plot me tifozë, për ndeshjen e fundit të kualifikueseve të Euro 2024, atë ndaj Ishujve Faroe.

Mbështetja e tifozëve për kuqezinjtë ka qenë prezente gjatë gjithë fushatës kualifikuese të Euro 2024, duke dhënë kështu një ndihmë të madhe për arritjen e objektivit.

Previous articleOperacion i SPAK në Tiranë, shoqërohet Erzen Breçani dhe 11 të tjerë
Next articleShërbeu si ndërmjetëse për trafikun e emigrantëve, shqiptarja dënohet me 7 vite burg në Britani. Pas dënimit e pret…