Në Divjakë punonjësi i një subjekti është goditur nga një makineri dhe për pasojë ka humbur jetën.

Sipas policisë, viktima është një 53-vjeçar. Ai punonte në një subjekt për paketimin e produkteve ushqimore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave./ ancnews.al