Juventusi i falet Cristiano Ronaldos që sapo është futur në fushë ka shënuar dy gola, ndërsa Rabiot dhe Morata vulosën fitoren në 1-4.

Sulmuesi portugez ishte në pankinë në fillimin e përballjes kundër Spezias ndërsa kishte shumë ditë jashtë bardhezinjëve për shkakun e infiktimit nga Covid-19.Vetëm tre minuta në fushën e lojës dhe menjëherë duke shënuar për t’i dhënë avantazhin Juventusit. 

Previous articlePublikohet platforma e parë Shqiptare Weather.al e një niveli të lartë teknologjie
Next articleMeta: Rilindjen do ta çojmë në gropë. Në 25 prill referendum