Neda Balluku është bërë nënë për herë të tretë. Ish-banorja e “Big Brother” e njëkohësisht opinionistja e “Përputhen” ka sjellë në jetë pas dy djemsh, një vajzë.

Ka qenë pikërisht Bora Zemani, moderatore e “Për’puthen”, e cila ditën e sotme e nisi dating show-n me lajmin e bukur se Neda është bërë nënë për herë të tretë, teksa ka sjellë në jetë vajzën e saj.

Bora u shpreh shumë e lumtur për Nedën, bashkë me protagonistët e tjerë të programit, ndërsa e vlerësoi për punën e palodhur të kësaj periudhe, e sigurisht i uroi shumë lumturi.

Previous articleTë tjera të reja në Twitter, mund të flisni me zë dhe me mesazhe të koduara
Next articleMelatonina ‘Hormoni i Gjumit’ – 5 Efektet Anësore që Duhet të Dini