Shqipëria ka arritur të kalojë në avantazh ndaj Moldavisë në minutën e 25 të pjesës së parë.

Taulant Seferi ka mundur të fitojë një 11-metërsh në minutën e 24-të dhe Cikalleshi ka ndëshkuar Moldavinë

Previous articleTensioni gjatë ndeshjes Argjentinë-Uruguaj, shpërthen Mesi: Futbollistët të mësojnë nga veteranët, të kenë respekt
Next articleShqipëria kualifikohet për në “EURO 2024”