Një 43-vjeçar është arrestuar nga policia e Korçës pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj prindërve të tij.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Buçimas.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Pogradec arrestuan në flagrancë shtetasin Z. H., 43 vjeç, banues në fshatin Buçimas, Pogradec, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj prindërve të tij.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Korçë, për veprime të mëtejshme’, raporton policia.

Previous articleTemperaturat e larta po na lënë pa gjumë, studimi zbulon se si ndikon i nxehti te shëndeti ynë
Next articleVogëlushja 5-vjeçare bie nga kati i pestë/ Një kalimtar e kap dhe e shpëton