Derbi i Milanos pritet të dhurojë spektakël në mbrëmje teksa të gjithë sytë e futbolldashësve do të jenë në “San Siro”.

Derbi i madh luhet për herë të dytë në historinë e Champions në gjysmëfinale, teksa të dyja ekipet kërkojnë me ccdo kusht finalen e madhe në Stamboll.

Kjo supersfidë do të ndiqet edhe në Shqipëri teksa tifozët do të bëhen bashkë në sheshin Skënderbej.

Previous articleTragjedi në Nigeri/ Përmbyset varka me fëmijë, 15 të vdekur dhe 25 të zhdukur
Next articleTeoria virale: Princesha Sharlota është rimishërim i Dianës