Kryetari i Partisë Demokratike për Dibrën, Ilir Krosi së bashku me kandidatin e koalicionit “Bashkë Fitojmë” për këtë bashki, Ismail Uka dhe Çlirim Gjatën kanë shkuar në një qendër votimi në shkollën “Myslym Shehu. Ata kanë hyrë brenda qendrës por janë larguar pasi është njoftuar policia.

Edhe më herët ka pasur raportime të tilla në radhët e demokratëve. Deputeti Flamur Noka si edhe kandidati i koalicionit “Bashkë Fitojmë për Elbasanin, Luçiano Boçi janë parë në ambientet e disa qendrave të votimit në këtë qytet.

Previous articleSpaho për incidentin në QV në Korçë: Një grup të rinjsh m’u turrën…
Next articleZgjedhjet në Turqi/ Tre të vdekur në qendrat e votimit