Copa suvaje kanë rënë nga tavani gjatë procesit të votimit në Turqi. Dy vëzhgues mbetën të plagosur si pasojë e incidentit, të cilët janë dërguar menjëherë në spital.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13.00.

Pas dërgimit  në spital të të plagosurve, procesi i votimit ka vazhduar menjëherë.

/abcnews.al

Previous articleVeliaj thirrje qytetarëve: Dilni votoni masivisht, në mëngjes ndodhi një ngërç teknologjik
Next articleDenoncimet e opozitës për parregullsi në QV në Korçë, Ledina Alolli dhe Edmond Spaho thirren në polici, nisin hetimet