Ka ndërruar jetë, 65-vjeçari Hekuran Llapushi i cili mëngjesin e djeshëm rreth orës 07:20, u hodh nga kati i katërt i spitalit të Gramshit.
Pas hedhjes, pacienti Hekuran Llapushi pësoi fraktura të shumta në trup dhe hemorragji, ndërsa u nis drejt spitalit të Traumës.
Sot, mësohet se 65-vjeçari që u hodh nga kati i katërt, nuk i ka mbijetuar dot plagëve të marra dhe ka ndërruar jetë pasi u dërgua në spital.

Previous article“Kam përgatitur spektakël për këtë muaj”, Olta “kërcënon” Luizin: Do e bëj që të mos çohet nga krevati
Next articleVranësira dhe reshje, si pritet të jetë moti gjatë ditës